Webáruházunk a felhasználói élmény javítása és a kényelmesebb használat érdekében cookiekat használ.

Adatkezelési tájékoztatónk.

Menü
Ár:
22.785 Ft (17.941 Ft + ÁFA)
Menny.:db

GAL Multivitamin kapszula utántöltő 90adag

Ár:
22.785 Ft (17.941 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Gyártó: GAL Vital SynergyTech Kft
Elérhetőség: Készleten

GAL Multivitamin kapszula utántöltő 

Hidrofil esszencia kapszulák – gazdaságos és környezettudatos „utántöltő”.

E termék a GAL Multivitamin háromféle kapszulájának egyikéből, a vízoldékony összetevőkéből tartalmaz 90 napi mennyiséget.

A GAL Multivitamin megalkotása az összetevőinek gondosan választott formáin, mennyiségein és arányain alapul, nem tévesztve szem elől a természetességet és az életszerűséget.

 A vízoldékony (hidrofil) összetevők három keményzselatin kapszulában kaptak helyet, így biztosítva azt, hogy a termék összetevőit a maximális hasznosulás érdekében megfelelően szétválaszva és elosztva lehessen a szervezetünkbe juttatni.

A zsíroldékony (lipofil) összetevők lágyzselatin kapszulába kerültek, extra szűz olívaolajban oldva, természetes tokoferolokkal/tokotrienolokkal és görög zsálya-kivonattal stabilizálva.

A B9-vitamint a szervezetünkben is megtalálható, aktív metil-folát formájában tartalmazza, annak is a legstabilabb, ún. C-kristály szerkezetű kalcium-sójaként; ez a Magnafolate®, amely még a metil-folát glükozamin-sójánál is stabilabb.

A szokásos multivitamin-összetevőkön túl nagy mennyiségben tartalmaz K-vitamin-komplexet és bambuszrügyből nyert szilíciumot is.

 

Egységár: 253,17 Ft/db

Miért tőlünk vásároljon?

Valódi szakértelem 30+ éve patikusok vagyunk, jelentős alternatív gyógyászati tudással együtt
Kérdezzen Hívjon telefonon, írjon, vagy jöjjön be patikánkba – segítünk Önnek
Jó árak Folyamatosan keressük a legjobb árakat azért, hogy az egészség ne legyen drága Önnek

Leírás és Paraméterek

Felhasználási javaslat:

A felnőttek napi adagja 2 db kapszula a nap első és második főétkezése alatt.

Ily módon a hatóanyagok napon belüli eloszlása előnyösen alakul, s az érzékenyebb gyomrúak is elkerülhetik a multivitaminoktól korábban esetleg tapasztalt bármely panaszt.

Kérjük, használat után szorítsa ki a levegő nagyját a tasakból, majd ezután gondosan húzza vissza a simítózárat.

A termékben lévő szilikagél tasak is a környezeti pára megkötését szolgálja, hozzájárulva a kapszulák kifogástalan minőségének megőrzéséhez.